Wóz taborowy

Uwaga! Dział ten życzy sobie szczególnej uwagi! Wszystko o ubraniach, broni, wyposażeniu itp.

Wóz taborowy

Postprzez cjasiu » 20 mar 2014, o 12:44

Od dłuższego czasu chodzi mi wóz taborowy taki na dwóch kołach o średnicy 90 cm , jakie jest zapotrzebowanie na taki sprzęt w Chorągwi chcę znać wasze zdanie . Wóz byłby potrzebny w przypadku konieczności pozostawienia samochodów z dala od obozowiska taka strefa buforowa jak miała być w Świecinie . Jakie są wasze uwagi na ten temat ?
Avatar użytkownika
cjasiu
 
Posty: 1486
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 20:41
Lokalizacja: Rumia

Re: Wóz taborowy

Postprzez semen » 20 mar 2014, o 17:35

Jestem za. Zacznę szukać źródeł
semen
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 05:16

Re: Wóz taborowy

Postprzez cjasiu » 21 mar 2014, o 13:09

Andrzej ja się pytam jakie jest zapotrzebowanie czy warto zawracać sobie tym głowę , bo Chorągiew jest w posiadaniu ok 80 % części do takiego wozu .
Avatar użytkownika
cjasiu
 
Posty: 1486
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 20:41
Lokalizacja: Rumia

Re: Wóz taborowy

Postprzez semen » 26 mar 2014, o 13:06

Temat wozu jak najbardziej na czasie. Coraz więcej miejsc imprezowych ma parkingi oddalone nieco od obozowiska. A szpeju przybywa. Same namioty to juz dużo i te stosy worów do targania.
No i zawsze jakąś ciekawą scenkę z dwukółką można zrobic. Widziałem obraz z epoki- wożono zwłoki z epidemii, czy z trupy z bitew. Ale nawet beczkę na tym wozić, czy kociołek to od razu dobrze wygląda.
semen
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 05:16


Powrót do Rekonstrukcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron