Członkowie Chorągwi

Janusz Całka - towarzysz Chorągwi

Janusz
"Samozwańczy" dowódca przedsięwzięcia w chorągwi pod nazwą "Piechota polska", tak na co dzień wolałby się zająć warsztatem chorągwi , napraw, przerób , zmodernizuj . Nie obca mu broń czarnoprochowa , jej konstrukcje i obsługa.

Mirosław Cirocki - towarzysz Chorągwi

Mirek
W Chorągwi Wejhera niczym Zagłoba, Piechoty polskiej "największa" ozdoba. Choć los go rzucił w zamorskie kraje, w treningach z szablą nie odstaje. Dzielnie się uczy fechtunku szkoły, by go się bały wszelakie warchoły.

Piotr Piotrowski - towarzysz Chorągwi

Piotr
Student architektury wnętrz w Chorągwi. Nie tylko ćwiczy się w robieniu szablą ale również w sztuce rysunku i malarstwa, które potem z pewnością przysłużą się również Chorągwi. Jest też wytwórca przeróżnych przednich trunków, których ingrediencje i warzenia sposób Jemu tylko są znane.

Piotr Kulas - towarzysz Chorągwi - artyleria

Kulas
Piotr zwany Kulasem, dowodca artylerii z wieloletnim starzem. Wierny najwazniejszej kobiecie w Choragwi, armacie Annie. Jego rekruci przychodza i odchodza, a dowodca Kulas nadal na stanowisku.

Andrzej Majkut - towarzysz Chorągwi

Andrzej
Wygląd i maniery weterana wszystkich wojen Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Z bezpiecznej odległości osłania ogniem swojego wiernego arkebuza działania pozostałych hajduków. Pierwszy do ciężkiej pracy przy kuflu, misce i kościach. Przewidujący Dowódca przekazuje jego żonie Alicji cały hajducki żołd i udziały w łupach.

Alicja Majkut - żona towarzysza Chorągwi

Alicja
Żona towarzysza chorągwi, mieszczka pomorska. Jej obecność wpływa wielce mobilizująco na męża.

Mateusz Majkut - dowódca czeladzi chorągwianej

Mateusz jr
2/3 hajduka, starszy pacholik chorągwi, dowódca czeladzi chorągwianej, wielki strażnik obozu, duma ojca, pociecha matki i nadzieja Dowódcy.

Krzysztof Majkut - zastępca dowódcy czeladzi chorągwianej

Krzysiu
Prawie 2/3 hajduka, młodszy pacholik chorągwi, zastępca dowódcy czeladzi chorągwianej, strażnik obozowego ognia, kochane ladaco, umie załatwić wszystko, na razie opanował do perfekcji umiejętność znikania, wielka nadzieja polskiej rekonstrukcji.

Przemysław Całka - towarzysz Chorągwi

Radosław Cirocki - towarzysz Chorągwi

Bartek Całka - towarzysz Chorągwi

Mateusz Duchnowski - towarzysz Chorągwi

Marek Furman - towarzysz Chorągwi

Rafał Ciania - towarzysz Chorągwi

Daniel Całka - chorąży